Pars Laboratory

تلفن: 52227070 (011)
ساعات کار همه روزه : 6:30 الی 9 شب

جمعه ها و سایر روزهای تعطیل : 7:30 الی 1 بعد از ظهر
چالوس ،خیابان هفده شهریور ،ابتدای خیابان کوروش

تست های ارزیابی کم خونی
تست های ارزیابی دیابت
تست های ارزیابی عملکرد کبد
تست های ارزیابی عملکرد کلیه و مجاری ادراری
تست های ارزیابی سلامت قلب و عروق
تست های ارزیابی عملکرد غدد درون ریز
تومورمارکرها

تکمیل فرم درخواست پانل + نمونه گیری در منزل

تست های ارزیابی کم خونی
کم‌خونی یا آنمی اختلال خونی است که در آن هموگلوبین کافی در خون وجود ندارد. کم‌خونی انواع گوناگونی دارد که هر یک علت خاص خود را دارند. برای مردان بالغ، هموگلوبین کمتر از gr/dl۱۳، نشانه کم‌خونی است. کم‌ خونی ناشی از فقرآهن (Iron deficiency anemia) شایع ترین گونه کم خونی بوده و بر اثر کمبود آهن در تغذیه، دفع بیش از حد خون در بلندمدت یا سوجذب آهن رخ می‌دهد و شایع ترین علائم کم خونی در مردان نیز عبارت از احساس سستی، خستگی همیشگی یا هنگام فعالیت و احساس کسالت عمومی است.

تست های ارزیابی دیابت
دیابت در مردان خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش می دهد. همچنین می تواند سبب مشکلاتی در چشم، پوست، کلیه ها و سیستم عصبی شما شود. در این افراد اختلال در نعوظ (ED) و دیگر مشکلات اورولوژی نیز اثبات شده است. خوشبختانه بسیاری از این عوارض قابل پیشگیری یا درمان هستند. کلید آن آگاهی و بر عهده گرفتن مسئولیت سلامت خود است.

تست های ارزیابی عملکرد کبد
کبد به طور کلی مسئول تصفیه و پاکسازی خون است و در صورت آسیب دیدن خون سمی می شود، از دیگر بیماری های کبدی می توان کبد چرب، سیروز کبدی، هپاتیت و سرطان کبد را نام برد. مشکلات کبدی تنها بر روی این عضو اثر نمی گذارند بلکه بیماری های کبدی علت زمینه ای بسیاری از بیماری-ها ازجمله نارسایی کلیوی، مشکلات تیروئیدی و بسیاری از سرطان ها است. در صورت مراجعه دیر به پزشک فرد مبتلا به مشکلات کبدی دچار علائمی چون مسمومیت خونی، حالت تهوع، اسهال، گیجی و خواب آلودگی می شود که می تواند حتی منجر به کما رفتن فرد و مرگ او شود.

تست های ارزیابی عملکرد کلیه و مجاری ادراری
شایع ترین بیماری در حیطه بیماری های کلیه و مجاری ادرار را بیماری های سنگ های ادراری و پروستات تشکیل می دهد و شیوع بیماری سنگ کلیه در مردان بین ۲ تا ۳ برابر بیشتر از خانم ها بوده و در عین حال بیماری اذیت کننده؛ دردناک و با عوارض بسیاری همراه است به گونه ای که در مراحل حاد بیمار را زمین گیر می کند. متاسفانه بسیاری از مردان زمانی به پزشک و درمان مراجعه می کنند که فرصت های طلایی درمان ارزان وکم عارضه را ازدست داده اند.

تست های ارزیابی سلامت قلب و عروق
بیماری های قلبی- عروقی مهمترین عامل مرگ و میر در سراسر جهان است. فشار خون، قند خون و کلسترول بالا، استعمال دخانیات، چاقی و مصرف ناکافی میوه و سبزیجات، از مهمترین عوامل خطرساز این عارضه محسوب می شوند. متاسفانه سن بروز بیماری‌های قلبی و عروقی در آقایان به ۳۰ سالگی رسیده است و اگر چه بیماری‌های قلبی در همه جای جهان به سنین پایین‌تر نیز تسری پیدا کرده، اما روش‌های تشخیصی هم افزایش یافته است. که این امر میتواند موجب افزایش امید به زندگی و بهبود فرایند بیماری شود.

تست های ارزیابی عملکرد غدد درون ریز
سیستم غدد درون ریز بر نحوه تپش قلب، رشد استخوان و بافت‌ها و توانایی باروری، تأثیر می‌گذارند. این غدد نقش حیاتی در جلوگیری یا بروز بیماری‌های دیابتی، تیروئید، اختلالات رشد و اختلال عملکرد جنسی دارند و می‌تواند منجر به دیگر اختلالات هورمونی مرتبط شوند. انجام آزمایش خون و ادرار به پزشک متخصص شما کمک خواهد کرد تا وجود اختلال غدد درون ریز را شناسایی کنید.

تومورمارکرها
هدف اصلی در استفاده از تومور مارکرها ا غربالگری و تشخیص زود هنگام سرطان است. چرا که در این زمان بیشترین احتمال تاثیر درمان وجود دارد . ذکر این نکته الزامی است که تومور مارکرها به خودی خود تشخیصی نیستند و تشخیص قطعی سرطان با دیدن نمونه بافت سرطانی در زیر میکروسکوپ توسط پاتولوژیست صورت می گیرد. با این وجود تومور مارکرها اطلاعاتی به ما می دهند که در روند پیش آگهی و درمان بیماری بسیار حائز اهمیت است.

درخواست نمونه گیری در منزل

Please let us know your name.
مجاز نیست
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
لطفاً آدرس را وارد کنید

فیلتر تست

عنوان A-Z

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

نام اختصاری

بخش مورد انجام