Pars Laboratory

تلفن: 52227070 (011)
ساعات کار همه روزه : 6:30 الی 9 شب

جمعه ها و سایر روزهای تعطیل : 7:30 الی 1 بعد از ظهر
چالوس ،خیابان هفده شهریور ،ابتدای خیابان کوروش

Layer8تست های ارزیابی دیابت
تست های ارزیابی عملکرد کبد
تست های ارزیابی عملکرد کلیه و مجاری ادراری
تست های ارزیابی سلامت قلب و عروق
تست های ارزیابی بدخیمی ها
تست های ارزیابی روماتیسم و بیماری های حرکتی

تکمیل فرم درخواست پانل + نمونه گیری در منزل
تست های ارزیابی دیابت
در سالمندان عدم کنترل قند خون در طول زمان می تواند خطر ابتلا به بیماری های میکرو واسکولار (بیماری های عروق کوچک بدن از جمله مویرگ ها) و بیماری های ماکرو واسکولار (بیماری های عروق بزرگ بدن) را افزایش دهد. و به تبع آن منجر به ایجاد بیماریهای مزمن، اختلال شناختی، افسردگی، بی اختیاری ادرار، زمین خوردن و درد مداوم می شود.
تست های ارزیابی عملکرد کبد
با افزایش سن تغییرات مختلفی در کبد انسان ایجاد می¬شود که می تواند تاثیرات بسزایی بر کیفیت زندگی بیماران بگذارد. حجم و اندازه¬ی کبد و میزان جریان خون آن به طور معنی داری با افزایش سن کاهش می¬یابد.
تست های ارزیابی عملکرد کلیه و مجاری ادراری
بیماری مزمن کلیه یک بیماری بالقوه بسیار رایج در سالمندان است و منجر به افزایش میزان مرگ و میر در این سنین می شود. یکی دیگر از مشکلات پزشکی مرتبط با بیماری های کلیوی در افراد سالمند ابتلا به فشار خون بالای شریانی است. از سوی دیگر به خوبی ثابت شده است که شیوع عفونت دستگاه ادراری (UTI) با افزایش سن شدت می یابد.
تست های ارزیابی سلامت قلب و عروق
تغییرات قلبی عروقی در سالمندان بر کیفیت زندگی و طول عمر آن ها تاثیر نامطلوب می گذارد. بیماری عروق کرونر شایع ترین علت مرگ در سالمندان است. با این حال آریتمی قلبی و بیماری های دریچه ای قلب نیز در این سنین اهمیت ویژه ای دارد. تشخیص این اختلالات در سالمندان توجه ویژه ای می طلبد. زیرا ممکن است همراه شدن تغییرات ساختمانی فیزیولوژیک ناشی از افزایش سن با بیماری قلبی عروقی؛ بروز علائم کلاسیک بیماری را با تغییر شکل مواجه کند و منجر به تاخیر در درمان این بیماران گردد.
تست های ارزیابی بدخیمی ها
با توجه به اینکه افـزایش سـن یکـی از عوامـل زمینه ساز ابتلا به سرطان اسـت، بـا افـزایش سـن جمعیت، تعداد افراد مبتلا به سرطان نیـز افـزایش می¬یابد. همچنـین سـرطان اولین علت مرگ بین سنین 65-75 سال می باشد و حدود % 60 این بیماری در سنین بالاي 70 سـال تشخیص داده می¬شود.

تست های ارزیابی روماتیسم و بیماری های حرکتی
با توجه به آنکه بی‌حرکتی منجر به عوارض زیادی در سالمندان می‌شود و سلامتی آنها را تهدید می‌کند، مجموعه‌ علائم فیزیکی، متابولیسمی و روحی باعث برهم خوردن تعادل سالمندان می‌شود. بی حرکتی در سالمندان با ضایعه‌ قلبی، نارسایی قلب یا کاهش تحمل فعالیت در آن ها همراه است.

درخواست نمونه گیری در منزل

Please let us know your name.
مجاز نیست
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
لطفاً آدرس را وارد کنید

فیلتر تست

عنوان A-Z

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

نام اختصاری

بخش مورد انجام